GERİ

Didem Kalaycıoğlu Birol'u Tanıyalım

Posted in Biyografi

Herkese Merhaba! TEDx sahnesinde buluşmamıza artık çok az kaldı. Bugün sizlere son konuşmacımız hakkında bilgiler veriyor olacağız.

Didem Kalaycıoğlu Birol kimdir?

Didem Kalaycıoğlu Birol, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Galatasaray Üniversitesinde “Ekonomi Hukuku”alanında yüksek lisans derecesini almış olan Kalaycıoğlu, 2004 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Doğuş Holding Turizm Grubu’nda Ticaret, Toplu ve Bireysel İş Hukuku, Rekabet Hukuku alanlarında uzman avukat olarak çalıştıktan sonra, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de çalışmaya başlamıştır. Elektronik Haberleşme Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve Sektörel Hukuk Danışmanlığı Birim Müdürü görevinden sonra Kişisel Veri, Rekabet ve Tüketici Hukuku Müdürü olarak atanmıştır. Son dönemde çalışmaları özellikle kişisel verilerin korunması mevzuatı kapsamında yoğunlaşmış olup konunun hukuki ve sosyolojik boyutları kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir. Didem Kalaycıoğlu Birol, aynı zamanda İstanbul Barosu’nda kurulan Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu’nda, Telekomünikasyon Çalışma Grubu Geçici Koordinatörlüğü görevini de üstlenmiş olup, evli ve bir çocuk annesidir.

   

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Uluç Kadıoğlu'nu Tanıyalım