GERİ

Şerif Kaynar'ı Tanıyalım

Posted in Biyografi

Merhaba Sevgili TEDx ailesi, artık yavaş yavaş etkinliğimize yaklaşıyoruz ve heyecanlıyız! Sizinde bildiğiniz üzere konuşmacılarımız hakkında sizinlerin hep bilgi sahibi olması için blog yazılarımızı paylaştık. Bugünkü konuşmacımız sizin daha önceden bildiğiniz bir isim.

Şerif Kaynar kimdir?

Şerif Kaynar Saint Joseph Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İngiltere Bradford University’de Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. Bundan sonra Londra’da City University’de MBA yapan Kaynar, Türkiye’nin en büyük beyin avcılarından biri. Korn Ferry’de hala Yönetim Kurulu Onursal Başkanı görevini sürdürüyor. Tabii tecrübesiyle artık bir insan sarrafı. Çünkü O’nun görevi şirketler için en iyi, en doğru insanı bulmak. Türkçe ve İngilizce’nin yanında Fransızca ve de Rusça konuşuyor. Bunun dışında, kendi ağzından söylemek gerekirse hoşlandığı şeyler: Çok rahat bir yatak, İstanbul film festivalleri, Peynirin her çeşidi, Cumartesi geceleri evde vakit geçirmek, Çağdaş sanat, tüm hayvanlar ve masa etrafı sohbetleri…

   

Aşağıdaki linke tıklayarak Şerif Kaynar’ın geçen seneki konuşmasını izleyebilirsiniz.

 

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Merve Ayyüce Kızrak'ı Tanıyalım