GERİ

Tal Garih'i Tanıyalım

Posted in Biyografi

Tal Garih kimdir?

Selamlar en az bizim kadar heyecanlı takipçilerimiz!

15 Nisan’da Zorlu Ana Sahne’de gerçekleşecek etkinliğimize 1,5 aydan daha az kaldı, ve biz de bu kalan zamanda da henüz açıklamadığımız konuşmacıları da sizinle paylaşıyor olacağız. En başından beri söylediğimiz gibi, blog’umuzda sahnede fikirlerini sizlerle paylaşacak kişilerin biyografilerini paylaşmamızın sebebi onları önceden tanımanız, bir bağ kurmanız ve hatta belki araştırıp, hayal etmeniz!

Belki birçoğunuzun aktivitelerinden belki de verdiği eğitimlerden tanıdığı bir kişi bu sene aramızda:

Tal Garih!

Tal Garih, Alarko Şirketler Topluluğu’nda Stratejik Planlama Müdürü olarak çalışmaktadır. Ayrıca, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesinin Yönetim Kurulu Başkanı ve Öğretim Üyesi olmakla beraber Yenibirlider Derneğinin Yönetim Kurulu Üyesidir. 2007 yılında Virginia Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji bölümlerinden çift anadalla mezun olmuştur. Washington DC ve Brüksel’de danışmanlık firmalarında Türk şirketlerinin Avrupa’ya ve Amerika’ya açılımlarında çalışmalar yürütmüştür. Sonrasında Yüksek Lisans eğitimini New York Üniversitesi, İşletme ve Politika alanlarında onur listesine girerek tamamlamıştır. 2010 yılından bu yana, Alarko bünyesinde Turizm, Enerji ve Holding Gruplarında, Operasyon, Yenilenebilir Enerji ve İş Geliştirme alanlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Yeni teknolojiler, jeopolitika, yeşil enerji, ekonomik küreselleşme, yönetimsel psikoloji ve felsefe ilgi alanlarını oluşturmaktadır. İngilizce, Türkçe ve İbranice bilen Tal’in hobiler arasında yoga ve kung fu bulunmaktadır.

 

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Günseli Kato'yu Tanıyalım