GERİ

Elif Güngör Reis'i Tanıyalım

Posted in Biyografi

Elif Güngör Reis kimdir?

Selamlar yeniden herkese!

Öncelikle teşekkür ederiz. Dün, yani 8 Mart, Dünya Kadınlar Günü’ydü ve biz de bu sebeple sosyal medyada geçen seneki 3 “kadın” konuşmacımızı paylaştık ve çok ilgi gördü. Biliyoruz ki kadınlar bu dünyada değişimin büyük bir parçası. Şimdi tanıtacağımız konuşmacımız da dünyayı değiştiren fikir ve projesiyle bu sene sahnede olacak. Karşınızda:

Elif Güngör Reis!

Elif Güngör Reis 1985 İstanbul doğumlu. 2007 yılında İstanbul teknik Üniversitesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Daha sonra İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.Halen aynı bölümde doktora öğrenimi devam etmektedir. 2007 yılında mezun olduğunda sektörde iş bulamayan Elif Güngör Reis,gıda katkı maddeleri satışına başlamıştır. 2011 yılında Türkiye ve dünyada ilk olan Yumurta Kabuğundan doğal gıda koruyucusu geliştirerek Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Teknogirişim Sermaye desteğini almıştır.2013 yılında aynı konuyla ilgili Tübitak Teydeb projesi yürüten ve 2014 yılında İTÜ Çekirdekten ödül alan Reis, hali hazırda sektördeki yerli ve zararsız raf ömrü uzatıcısı üreten tek üretici özelliği taşımaktadır.

Siz de Elif Güngör Reis’i ve diğer paylaşmaya değerli fikirleri ilk ağızdan duymak istiyorsanız sayısı azalan biletlerimizde yerinizi alın! Bilet için linkler aşağıda!  

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Kadınların her şeye gücünün yettiğini gösteren 3 TEDx konuşması