GERİ

Ozan Bingöl'ü Tanıyalım

Posted in Biyografi

Ozan Bingöl kimdir?

Bir önceki postumuzda söylediğimiz gibi, sizlere konuşmacılarımızı sahnede görmeden önce biraz tanıtmak ve de onlarla belki de kendinizle bir bağ kurabilmeniz için bunları paylaşıyoruz. Bu sefer de çoğumuzun sosyal medyadan da tanıyabileceği bir kişi…

Ozan Bingöl kimdir?

1979 yılında Sivas’ta doğdu. Orta öğrenimine İzmir’de devam etmiştir. 1998 yılında Gazi Üniversitesi’nde eğitimine başlamıştır. 2004 yılında lisans eğitimini tamamlayan Ozan Bingöl, hala doktorasına devam etmektedir. Uzun yıllar Türk Vergi Sistemi alanında çalışmalar yapan Vergi Uzmanı Bingöl, aynı zamanda bu alanda 5 cilt kitaba imza atmıştır. Akademik hayatının yanında uluslararası bir denetim firmasında Mevzuat-Eğitim-Araştırma Başkanı olarak görev yapmaktadır. Özellikle son yıllarda vergi farkındalığı konusunda önemli projelerde yer almıştır. “Türk Vergi Sisteminin Sorunları ve Çözüm Yolları” adlı raporuyla daha adil bir vergi sistemini savunmaktadır.  

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Şerif Kaynar'ı Tanıyalım