GERİ

Şerif Kaynar'ı Tanıyalım

Posted in Biyografi

Şerif Kaynar kimdir?

1 aydan biraz fazla bir süredir blog’umuzda aktif değildik, bunun da sebebi gerek ana etkinliğin yaklaşmasından dolayı sponsorluk ve içerik işlerimiz, gerekse de geçen hafta Cumartesi günü (3 Şubat) Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşen TEDxBahcesehirUniversity Salon etkinliğimizdi. Şunu söyleyebiliriz ki, gerçekten çok keyifli bir etkinlik oldu ve katılan herkes teknoloji hakkında farklı fikirlere ortak oldu.

Geçen sene de yaptığımız gibi, bu sene de etkinlikten önce konuşmacılarımız hakkında biraz bilgi vermek için sizinle “…‘yı tanıyalım” serisi ile karşınızdayız. Ve tanıyacağımız ilk isim:

Şerif Kaynar!

Şerif Kaynar Saint Joseph Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İngiltere Bradford University’de Kimya Mühendisliğinden mezun oldu. Bundan sonra Londra’da City University’de MBA yapan Kaynar, Türkiye’nin en büyük beyin avcılarından biri. Korn Ferry’de hala Yönetim Kurulu Onursal Başkanı görevini sürdürüyor. Tabii tecrübesiyle artık bir insan sarrafı. Çünkü O’nun görevi şirketler için en iyi, en doğru insanı bulmak. Türkçe ve İngilizce’nin yanında Fransızca ve de Rusça konuşuyor. Bunun dışında, kendi ağzından söylemek gerekirse hoşlandığı şeyler: Çok rahat bir yatak, İstanbul film festivalleri, Peynirin her çeşidi, Cumartesi geceleri evde vakit geçirmek, Çağdaş sanat, tüm hayvanlar ve masa etrafı sohbetleri…

 

  • Etkinlik için biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  Bilet Al

TEDxBahcesehirUniversity paylaşmaya değerli fikirleri izleyicisi amacıyla çalışan ve tamamı gönüllülerden oluşan kar amacı gütmeyen lisanslı bir TED etkinliğidir.

Sonraki

Danışma Kurulu Üyemiz Hatice Tugsavul ile Röportaj!